VIDEO

Kogel Mogel 3 w telewizji internetowej – czy warto obejrzeć?

Fani polskiego kina nie mogą nie znać kultowej serii komedii obyczajowych Kogel Mogel. Obecnie w telewizji internetowej można już obejrzeć trzecią część z tej serii – Kogel Mogel 3. Film jest łatwo dostępny i możemy go obejrzeć w każdej chwili w telewizji internetowej!   

telewizor photo

Kogel Mogel 3 – dlaczego warto obejrzeć film w telewizji internetowej?

Kogel Mogel 3 to trzecia część polskiej komedii obyczajowej Kogel Mogel z 1988 roku. Film jest już dostępny w polskiej telewizji internetowej. Możemy go zobaczyć np. w serwisie VOD player.pl oraz w serwisie TVP VOD. Kogel Mogel 3 film jest także dostępny dla użytkowników platformy serialowo-filmowej IPLA.

Dlaczego warto obejrzeć Kogel Mogel 3 w telewizji internetowej? Filmy online można oglądać z dowolnego miejsca na ziemi, korzystając z ulubionego urządzenia, o każdej porze dnia i nocy. Taka opcja jest niedostępna dla użytkowników tradycyjnej telewizji. Telewizja internetowa to także szeroki wybór produkcji filmowych, każdego gatunku. Znajdziemy tam zarówno nowości filmowe, jak i kultowe produkcje z dawnych lat. Trzecia zaleta to niska cena. Wykupując wybrany pakiet telewizji internetowej, płacimy tylko raz i zyskujemy dostęp do ogromnych zasobów danej platformy.

Kogel Mogel 3 – jaką obsadę aktorską ujrzymy?

W Kogel Mogel 3 zobaczymy znaną z poprzednich części filmu obsadę aktorską. Nie mogło zabraknąć: Grażyny Błęckiej-Kolskiej (która wciela się w rolę głównej bohaterki – Katarzyny Solskiej), Katarzyny Łaniewskiej (odgrywającej rolę babci Solskiej), Zdzisława Wardejna (pana Wolańskiego) oraz Ewy Kasprzyk (pani Wolańskiej). Niestety w obsadzie zabrakło świętej pamięci Jerzego Turka (który grał ojca głównej bohaterki), Dariusza Siatkowskiego (w roli męża głównej bohaterki) oraz Małgorzaty Lorentowicz (babci Wolańskiej).

Kogel Mogel 3 – film – fabuła

Kogel Mogel 3 film nawiązuje fabularnie do poprzednich części. Po raz kolejny spotykamy się z Katarzyną Solską, dyrektorką szkoły w Brzózkach, ponownie bohaterami filmu jest także rodzina Wolskich. Główna bohaterka żyje sobie sielankowo we wsi Brzózki, gdy do kraju wraca niespodziewanie jej syn (który dotąd mieszkał wraz z ojcem w Holandii). Marcin ma pomysł na własny biznes, jednak okazuje się, że jego pomysł jest nie do końca legalny, w związku z czym młody chłopak wpada w niemałe kłopoty. Tymczasem w rodzinie Wolańskich mamy niemały kryzys – podczas gdy Barbara Wolańska wydaje książkę, jej bliscy – mąż oraz córka, postanawiają się zbuntować i uciekają z domu.

Kogel Mogel 3 – film, który doczeka się kontynuacji?

Kogel Mogel 3 film mógł być ostatnią częścią serii komedii obyczajowych Kogel Mogel. Tak się jednak nie stało. Scenarzystka zapowiedziała kolejną, czwartą część, do której scenariusz już został ukończony. Czy zobaczymy ponownie Solskich i Wolańskich? Czego będzie dotyczyć fabuła ostatniej komedii Kogel Mogel? Czy ponownie spotkamy się z aktorami – Katarzyną Skrzynecką i Maciejem Zakościelnym? Więcej informacji na ten temat możemy się spodziewać już tego lata.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *