Gry, Informacje i ciekawostki, Internet, Technologie

Kto powinien zdecydować się na konsolkę Nintendo 3ds?

Choć rynek konsol przenośnych z dnia na dzień ulega zawężeniu, a prym w graniu właśnie “na wynos” przejmują urządzenia mobilne pokroju smartfonów i tabletów, handheldy pokroju Nintendo 3ds wciąż dobrze się trzymają. Wszystko dzięki temu, że jako urządzenia stworzone typowo pod gry najlepiej radzą sobie z ich wyświetlaniem i są najwygodniejsze w swojej obsłudze. Kto tak naprawdę powinien zdecydować się na zakup owego sprzętu?

Jeśli mamy dziecko to kupmy mu 3DS-a

Podobnie, jak każda inna konsola Nintendo, Nintendo 3DS powstawało przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Z uwagi na to oferuje nie tylko wygląd, ale i chociażby rozkład przycisków oraz bogatą paletę gier, które powinny wpisać wpisać się w gusta właśnie dzieci. Szczególną uwagę należy zwrócić właśnie na wspomniane gry, wśród których znalazło się miejsce dla przedstawicielek takich kultowych serii, jak Zelda, Mario czy Luigi’s Mansion. Tego nie zobaczy się na smartfonach i tabletach! Dzieci uwielbiają grać na tej konsolce, mimo, że jest coraz cięższa do zdobycia – tym bardziej powinno nas to przekonywać do tego, że warto w nią zainwestować, póki jeszcze można.

Podsumowanie

Konsolka Nintendo 3DS, podobnie, jak każda inna konsola japońskiego producenta, powstała z myślą o dawaniu radości z grania. Właśnie dlatego każda osoba, która chciałaby zakosztować japońskiej myśli technologicznej, a często podróżuje i lubi umilać sobie w tej podróży czas powinna zastanowić się nad jej zakupem. Całość sprawdzi się również jako akcesorium dla dzieci, które również uwielbiają grać, ale zabawa na telefonie nie sprawia im wielkiej przyjemności.